Статьи и обзоры

Загальна помилка більшості людей - несвоєчасна робота з меблярами. Як це відбувається?
 
Безпосередньо може бути 3 ситуації:
1. У вас є дизайн проект свого житла, при цьому ви вже чітко розумієте, як будуть виглядати ваша меблі, десь навіть усвідомлюєте з яких матеріалів вони будуть виготовлені.
2. У вас немає дизайн проекту і всі ідеї Ви генеруєте самі. При цьому у вас може бути «типу грамотний виконавчий робітник»
Як вибрати планування для кухні вашої мрії?
 
Перед початком всіх робіт слід визначитися з плануванням приміщення і з тим, як зробити його максимально функціональним і зручним. Слід задуматися про розташування техніки (плити, холодильника), мийки, шаф, необхідних меблів і так далі. Вкрай важливо, щоб розташування речей відповідало законам ергономіки.
 
Ергономіка - це наука, що вивчає гранично зручну взаємодію людини і простору.
Положення тіла людини під час сну має бути максимально комфортним. Ступінь підтримки хребта багато в чому визначається показником жорсткості матраца. Для того, щоб підібрати оптимальну модель, необхідно враховувати індивідуальні потреби людини.
 
Різновиди ортопедичних матраців

Наші будинки стали нашими морськими якорями, утримуючи нас в спокої, поки світ навколо нас коливається. Колись перед будинком стояла задача забезпечити укриття і місце для їжі, сну і відпочинку, сьогодні вони повинні мати можливість миттєво перетворитися в конференц-зал, класну кімнату для навчання, тренажерний зал, фізіотерапевтичний центр і тд.

Мало хто замислюється, над тим, який історичний шлях пройшло ліжко, поки знайшло сучасний вигляд.

Щоб будинок приносив Вам радість, комфорт і затишок необхідно попрацювати над дизайном і плануванням.

Сучасна, гарна шафа-купе повинна бути досить місткою і здатною зберігати всі речі у Вашому домі.