Елітна кухня - правила оформлення та дизайн кухні мрії

Як вибрати планування для кухні вашої мрії?
 
Перед початком всіх робіт слід визначитися з плануванням приміщення і з тим, як зробити його максимально функціональним і зручним. Слід задуматися про розташування техніки (плити, холодильника), мийки, шаф, необхідних меблів і так далі. Вкрай важливо, щоб розташування речей відповідало законам ергономіки.
 
Ергономіка - це наука, що вивчає гранично зручну взаємодію людини і простору.
 
У цій науці є як загальні стандарти, так і чинники, що впливають на індивідуальні особливості людини. Слід попередньо продумати і проаналізувати, як часто планується користуванняя кухнею, скільки людина буде збиратися для прийому їжі, скільки людей буде одночасно готувати, яка побутова техніка буде встановлена ​​і тд. Також слід визначитися з тим, які страви будуть частіше готуватися і як часто доведеться використовувати духовку. 
 
Також враховується розміри техніки і меблів.
 
Щоб кухня виглядала дійсно ефектно і її було можна назвати елітної, потрібно добре продумати всі деталі і нюанси. Так, наприклад, існує поняття «робочого трикутника». Робочий трикутник - це назва ділянки, що знаходиться між холодильником, раковиною і плитою. У цій області людині не повинно щось заважати, так як тут проходять усі робочі процеси під час приготування їжі: людина бере продукти з холодильника, миє їх в раковині, використовує ділянку для нарізки і очищення продуктів, а далі підключається плита для готування.
 
Як визначитися з матеріалами для елітної кухні?
 
Секрет грамотного і візуально приємного оформлення елітного приміщення будь-якого типу полягає в зверненні уваги на всі дрібниці і нюанси, навіть незначні. В елітних кухнях акцент в плануванні зроблений на максимально комфортні умови для готування, наприклад наявність зручного додаткового підсвічування, яке може включатися автоматично, за допомогою сенсора. Також встановлюється додаткова підсвітка для ящиків (внутрішня), монтується вентиляція фасадів для уникнення появи цвілі і так далі.
 
В елітних приміщеннях оброблені дорогими матеріалами навіть внутрішні фасади, в яких зберігається посуд та інші речі. Найчастіше їх прикрашають шкірою, тонким шаром алюмінію, масивом дерева. Для обробки стільниці застосовують як натуральні, так і технологічні матеріали: граніт і мармур.
 
Побутова техніка і меблі для елітної кухні
 
Дорога побутова техніка відрізняється від бюджетної не тільки своїм шикарним виглядом, але і помітно відрізняється функціоналом. Бренди побутової техніки, яку можна назвати елітною, намагаються наповнити свої вироби максимальною кількістю корисних функцій.
 
Дорога побутова техніка - це розкішний екстер'єр, якість, граничний комфорт в роботі і гарантія. Побутова техніка просто зобов'язана бути надійною, якісною і відповідає сучасним технологіям, щоб вона не тільки красиво і гармонійно виглядала в загальному інтер'єрі кухні, але і була багатофункціональною і простою в роботі.
 
Вибору меблів також слід приділити достатньо уваги, адже від неї залежить, наскільки зручно і просто буде користуватися приміщенням, а також наскільки ефектно воно буде виглядати. Тут, звичайно, можна дати волю фантазії і «покреативити» поекспериментувавши з різними стилями і меблями різної вартості, однак рішення не повинні бути занадто помітними і ексцентричними.