Про компанію

«Smart Mebel» динамічно розвивається:

ТОВ «Смарт Меблі» - Компанія експерт з 2003 року на ринку трансформованих меблів, що надає повний комплекс послуг: дизайн, проектування, виробництво, логістика, супровід і консультації нашими досвідченими фахівцями, а також дистрибуція і виробництво механізмів трансформації. Завдяки власній металообробній виробничій базі і професійному конструкторському бюро, здійснюємо розробку, реальне тестування механізмів трансформації і кінцеве виробництво. Серед партнерів Компанії провідні закордонні та українські компанії сфери трансформації. «Смарт меблі» просуває власні бренди трансформації, а також є офіційним дистриб'ютором в Україні продукції зарубіжних виробників.

Для виробництва гарних та якісних меблів у нас є всі необхідні умови, сучасне високотехнологічне обладнання, яке дає можливість виготовляти як серійні меблі, так і ексклюзивні індивідуальні вироби в мінімальні терміни.
Наша компанія має великий попит завдяки величезному асортименту і якості меблів для спалень, гардеробних і дитячих кімнат, кухонь, кабінетів за доступними цінами.
З урахуванням Ваших побажань ми виконуємо замовлення в будь-якому стилістичному рішенні в необмежених обсягах. Завдяки професіоналізму фахівців наші меблі користується популярністю у наших клієнтів багато років, що підтверджує високу якість і надійність продукції, що випускається.
Виробництво стильних, дизайнерських, надійних, практичних меблів і, як результат, щасливі обличчя замовників - наша головна мета!

Ми використовуємо при виробництві меблів тільки якісні матеріали. Компанія співпрацює з відомими постачальниками, основа меблів - це ламіновані плити провідних компаній «KRONOSPAN», «EGGER», «KAINDL», «SWISSKRONO», «Cleaf», «SAVIOLA», яким присвоєно вищий клас екологічної безпеки E0 і Е1.

Комплектується всі наші меблі фурнітурою європейських виробників BLUM, HAFELE, HETTICH, ZOBAL, GILARDI, PESSOTTO. Величезний спектр колірної гами матеріалів задовольнить смаки всіх вимог замовників, які хочуть прикрасити свій будинок або офіс меблями.
Компанія «Smart Mebel» постійно працює над підвищенням якості, покращенням сервісу, скороченням термінів поставки і виконання всіх побажань клієнта! Ми працюємо для того, щоб запропонувати нашим покупцям найбільш інноваційні та технологічні рішення в сфері трансформованих меблів.

Наша команда: