Коли замовляти меблі? До чи після ремонту?

Загальна помилка більшості людей - несвоєчасна робота з меблярами. Як це відбувається?
 
Безпосередньо може бути 3 ситуації:
1. У вас є дизайн проект свого житла, при цьому ви вже чітко розумієте, як будуть виглядати ваша меблі, десь навіть усвідомлюєте з яких матеріалів вони будуть виготовлені.
2. У вас немає дизайн проекту і всі ідеї Ви генеруєте самі. При цьому у вас може бути «типу грамотний виконавчий робітник»
3. У вас немає ні дизайн проекту, ні грамотного виконавчого робітника, а ваш сусід, майстер на всі руки, розповідає Вам як все буде красиво.
В якій ситуації з цих трьох ви б не опинилися, підсумок буде один - Ви не отримаєте меблі, які хочете. Але Вам доведеться замовляти меблі в уже готовий ремонт, тому як опрацьованого проекту меблів у вас немає, а сантехнічні комунікації, електричні висновки, вентиляційні труби і т.д. вже є. І ніхто не захоче ламати стіни, переносити розетки, труби і вплутуватися в процес ремонту після його фактичного завершення.
 
Так, коли ж все таки починати роботу з меблярами?
 
В ідеалі, меблеву компанію слід шукати одночасно з людьми (організацією) яка Вам буде робити ремонт. І запускати роботу з мебельниками і ремонтниками паралельно. Грамотні меблевики не тільки зроблять проекти майбутніх меблів, але і зможуть надати плани її розстановки. А якщо Вам сильно пощастить, то дизайнер Вам зможе допомогти і у виборі матеріалів обробки, ламп освітлення, та й просто накидати безліч слушних порад.
Але найголовніше, що Ви отримаєте від меблевої компанії, це технічні завдання для будівельників з виведення інженерних комунікацій, згідно проектів Ваших меблів. Це безпосередньо стосується приміщень кухні, де найчастіше допускаються помилки при ремонтних роботах. Так само Ви отримаєте технічні завдання по установці заставних для майбутнього кріплення складних меблевих конструкцій. Сумлінні меблевики нададуть Вам авторський нагляд за ходом виконання будівельних робіт відповідно до їх технічного завдання. При цьому будуть приїжджати в встановлені контрольні точки стільки, скільки треба.
У ситуації, коли Ваш ремонт проводиться за дизайн проекту, а проекту меблів у Вас ще немає, Ви потрапляєте в ілюзію, що хтось це вже все продумав і рівним рахунком все вийде як на картинці. Але практика показує інше. По закінченню ремонту виконується на основі проекту інтер'єрників, Ви приступаєте до вибору підрядника, який буде виготовляти меблі. При цьому вартість меблів на зображенні Вам навіть приблизно не відома. Ось тут криється підводний камінь. Вам прораховують свій виріб згідно завдання дизайнера інтер'єру і вартість цього виробу може перевищити всі розумні рамки. Починається довга робота по вибору альтернативних матеріалів і фурнітури. А в результаті змінюється зовнішній вигляд самого виробу. Але як же бути з ремонтом, який робився під красиву картинку? За фактом меблевим компаніям доводиться викручуватися, як то кажуть, з того, що маємо. При цьому постраждаєте тільки Ви. Ви не отримаєте меблі своєї мрії.
Резюме. Будуєте будинок, купили квартиру, починаєте ремонт - шукайте постачальника меблів. Розробляйте з ним проекти меблів, прораховують їх, вимагайте технічні завдання для будівельників, авторський нагляд за виконанням будівельних робіт. Сукупність усіх цих зв'язків призведе до того, що Ви отримаєте очікуваний результат.
 
P.S. Все вищевикладене - це не вигадки і не домисли. Пам'ятайте, що меблі Вашої мрії - це реальність, але думати про неї варто заздалегідь!