Економія місця з шафою-купе

Сучасна, гарна шафа-купе повинна бути досить місткою і здатною зберігати всі речі у Вашому домі. Її зовнішній вигляд повинен прикрашати інтер'єр квартири, а внутрішнє наповнення шафи-купе забезпечити зручність у використанні і практичності, зберігаючи при цьому вільний простір в кімнаті.

Внутрішнє наповнення шафи-купе залежить від того, де Ви плануєте його поставити, які речі будете зберігати в ньому. У передпокої кімнати, наприклад, можна поставити в шафу-купе пилосос, прасувальну дошку, лижі, взуття, в дитячій - зберігати іграшки. У висувних шухлядках розміщують дрібні предмети, а в бічній частині полки для рушників, білизни. Компонент внутрішнього наповнення шафи-купе зобов'язаний бути на місці, ефективно виконувати всі доручені функції, забезпечити легкий доступ до речей.

Компанія «Smart Mebel» пропонує Вам величезний вибір різного устаткування і комплектуючих для шаф-купе - це всілякі висувні пристрої, пантографи, вішалки для одягу, краваток, полиці для взуття, сітчасті кошики для білизни, підставки і звичайно ж вбудоване освітлення.

Ми розташуємо все так, як Ви хочете, шафа-купе стане зручною, сучасною і функціональною.

Сітчасті елементи зроблені з металевого дроту з прекрасним і міцним полімерно-порошковим покриттям на відміну від звичайних деревних полиць, ДВП і ДСП. Сітчасті елементи просто переставити, легко помити, вони міцні, не прогинаються під вагою.

Не потрібно перевантажувати внутрішнє наповнення шафи-купе величезною кількістю поличок, а зробити їх стільки, скільки Вам необхідно для комфортного зберігання речей, предметів. Наприклад, на полицях у верхній частині шафи-купе мають у своєму розпорядженні речі, які використовують рідко, наприклад чемодан, ближче знаходяться предмети щоденного користування. На трубних консолях і штангах з плічиками можна вішати сорочки, жакети, плащі або пальто. А внизу шафи зручно розташувати взуття.

Глибина шафи-купе не так обмежена і дозволяє помістити в нього набагато більше речей, ніж в стандартну шафу, і зайняти весь простір до стелі. Ви можете самі на свій розсуд створити внутрішній простір шафи-купе і зробити ідеальний порядок, зручно розташувавши в ній речі.

Компанія « Smart Mebel»Завжди підтримає Вас у проектуванні шафи-купе, її внутрішньому наповненні і розробці дизайну, щоб в ній можна було швидко і легко відшукати необхідну річ, предмети. Ми виготовимо для Вас шафу за Вашим бажанням і функціональному призначенню, без обмежень при внутрішньому наповненні шафи-купе, будь-якого розміру і конструкції, матеріалів, кольору і фурнітури.