Думки архітекторів і дизайнерів: 91% вважають, що адаптованість є ключовим фактором
Наші будинки стали нашими морськими якорями, утримуючи нас в спокої, поки світ навколо нас коливається. Колись перед будинком стояла задача забезпечити укриття і місце для їжі, сну і відпочинку, сьогодні вони повинні мати можливість миттєво перетворитися в конференц-зал, класну кімнату для навчання, тренажерний зал, фізіотерапевтичний центр і тд.
Але як можна отримати додаткову функціональність, не маючи можливості зібратися і переїхати в більший будинок? Як створити більше місця - не маючи більше простору?
В кінці літа 2020 року компанія Resource Furniture задала 131 архітекторами й дизайнерам інтер'єру ці та інші питання: як виглядає ведення бізнесу під час пандемії, що зараз просять їх клієнти і як вони реагують на зростаючі вимоги до нормального, всім звичного дому.
Не дивно, що це слово найчастіше використовується для опису того, що їх клієнти шукають прямо зараз? Гнучкість.
Архітектори та дизайнери кажуть, що збільшилася кількість запитів створення трансформованих просторів, які можна використовувати в різний час доби. Наприклад, клієнти часто просять розробити проект кімнати, яка буде в основному вітальньою, але в деяких випадках буде перетворюватися в домашній офіс. Ідеальним варіантом для вирішення таких питань, є меблі-трансформер, які поєднують в собі кілька функцій, але при цьому не займають багато простору в кімнаті.