Механізми трансформації диванів: різновиди, переваги

Меблі-трансформер набувають все більшої популярності. Тож не дивно, адже більшість людей живуть в досить скромних квартирах малої площі. Розміститися на обмеженому просторі все необхідне досить складно. У таких випадках приходить на виручку меблі-трансформер. Але, яким би добрим не був товар, у нього є свій термін експлуатації. Буває так, що меблі ще цілком придатні до використання, якщо замінити механізми трансформації . Ми розповімо вам про їх різновидах і про те, де їх можна придбати. Мова піде про розкладних диванах.

Дельфін.  В основі багатьох кутових диванів закладений механізм трансформації «дельфін». Термін походить від того, що одна зі складових дивана немов вистрибує назовні, що дуже нагадує поведінку дельфінів. Переваги таких диванів в простоті перетворення, великому спальному просторі і наявності білизняного ящика.

Єврокнижка.  Особливо популярний механізм трансформації дивана. Він зручний і простий в експлуатації. Не витрачаючи зайвих зусиль, ви перетворите диван в місце для сну. Схема дії механізму проста: лицьова частина висовується вперед, а спинка перетворюється в зручний і комфортний матрац.

Книжка.  У цьому механізмі гармонійно поєднуються комфорт і простота. Головна його перевага в порівняну дешевизну.

Пантограф.  Використання цього механізму не тільки перетворює диван в спальне місце, але і забезпечує цілісність підлогового покриття. Вам потрібно підняти частину для сидіння вгору і вперед. Тут спрацьовує конструкція і диван плавно опуститися на підлогу, не ушкоджуючи його. А спинка ляже зверху ящика для білизни.

Бумеранг.  Такі дивани складаються з місця для ліжка, спинки, сидіння і підлокітників. Щоб перетворити диван в спальне місце, потрібно лише натиснути до низу на спинку дивана і вся конструкція розкластися.

Американська розкладачка . Такі механізми трансформації  диванів передбачають потрійне складання. У такій конструкції місце для сну розміщується впоперек, всередині дивана, розкладаючись в три етапи. У підсумку, ви отримуєте комфортне двоспальне ліжко. «Родзинка» такого дивана в матраці на ортопедичному пружинному блоці.

Телескоп і акордеон.  Використовують в диванах для повсякденного застосування. Вони відрізняються простотою і невигадлива.

Викочування . Цей механізм вважається найбільш міцним. Якщо вам потрібен диван, який буде часто розкладатися, то поцікавтеся у продавця, яка система трансформації в ньому використовувалася. Щоб перетворити диван в ліжко, потрібно витягнути передню частину, яка потягне за собою інші дві. Механізм працює завдяки наявності роликів і кронштейнів.