Стіл-Tрансформер BOOK

Стіл-Tрансформер BOOK
Стіл-Tрансформер BOOK - фото 1
Стіл-Tрансформер BOOK - фото 2
Стіл-Tрансформер BOOK - фото 3
9 048.00 грн
Артикул: 
T-32

Висота: 450 мм (750 мм в розкладеному вигляді);
ширина: 750 мм;
довжина: 750 мм (1500 мм в розкладеному вигляді).

Ціна за запитом.
Є можливість вибрати колір виробу.
Більше 800 кольорів.
Виробництво механізму для цього виробу Італія.

Купуючи у нас ви отримуєте: 

Доставка по Україні

Монтаж

Гарантія 24 місяці

Розстрочка 0%

Послуги дизайнера

Відео: 

Опис товару: 

Стіл-трансформер книжка є одним з найбільш зручних і компактних видів меблів в сучасному будинку. Свою назву стіл-трансформер книжка отримав через свою конструкцію, так як в складеному стані він має вигляд у вигляді книги, нібито його поставили корінцем до верху. Розкласти такий стіл можна, якщо відкрити бічні стінки і підставити опори під них. Якщо столик розкладений - книга відкрита, столик складний - книга закрита.
Купити стіл-трансформер книжку зараз можна будь-яких розмірів, форм, кольорів і матеріалів з яких виготовлений столик. Купуючи розкладний стіл, люди, перш за все, хочуть заощадити простір в будинку. Коли стіл-книжка не використовується, він майже не займає місця, але якщо раптом прийдуть гості, він в одну мить може перетворитися у великий стіл.
Деякі столи-книжки виготовляються на ніжках з прогумованими коліщатками, тому їх спокійно можна самому пересувати в потрібне місце квартири.
Стіл-трансформер книжка - це відмінне рішення для вітальні, адже він може виконувати роль журнального столика, а коли прийде необхідність, перевтілитися в стіл, за яким помістяться велика кількість людей.
Це творіння меблевого мистецтва займе гідне місце в невеликих приміщеннях. Трохи зусиль - і знову журнальний компактний столик, за яким Ви зможете перегорнути улюблений номер журналу або газети, попити чай або каву. Для кожної квартири стіл-трансформер книжка є незамінним елементом меблів.
Столик-книжка будь-якої конструкції може використовуватися для будь-яких Ваших потреб, і задумок для прикраси квартири, на нього можна поставити вазу з квітами, лампу для читання або чайний сервіз, які доповнять дизайн вашого інтер'єру.
Для вашої зручності столи-трансформери книжки виготовляються з висувними шухлядками і полицями, що дозволяють зберігати в них посуд і серветки, які можуть завжди згодитися при застіллі.
Наша компанія «Smart Mebel» пропонує Вам столи-трансформери книжки стандартної версії, а також під замовлення. В окремому порядку Вам будуть запропоновані механізми-трансформації.
Ми виготовляємо меблі на сучасному обладнанні і використовуємо сертифіковані і екологічно чисті матеріали і якісну фурнітуру.
Довіртеся нам і нашим висококласним фахівцям і з новими меблями ваш будинок буде радувати Вас ще більше.

Таблиця: 
Схожі товари: