21 рік разом!

Ліжка-трансфромери: 7 головних переваг

Ліжко займає більшу частину спальні, особливо якщо мова йде про двоспальні ліжка. І в тому випадку, якщо нестача квадратних метрів в кімнаті в наявності, то доводиться шукати спосіб заощадити дорогоцінну площу. Як же зробити це без шкоди зручності і краси? Дуже просто завдяки досягненням меблевої промисловості. Ліжка-трансформери забезпечать вам зручне спальне місце і допоможуть заощадити площу.

Ліжка-трансформери - новинка меблевої індустрії. Але з самого початку появи на ринку вони швидко завоювали популярність і користуються великим попитом у сучасних споживачів.

Лідируючі позиції з виробництва таких меблів займає компанія Smart Mebel. Ми виробляємо дійсно "розумні меблі", які дозволяють повністю задовольнити вимоги сучасності в зручності і краси. Ми постійно аналізуємо ринок, вивчаючи інтереси споживачів, попит на різні групи товарів, стежимо за новими тенденціями в сфері меблевої індустрії. 

Пропонуємо вашій увазі переваги ліжок-трансформерів, які допоможуть зробити вибір на їхню користь:

•  Ліжка-трансформери економлять простір  - мабуть це найголовніша перевага. Склавши таке ліжко, ви звільняєте дорогоцінні метри своєї житлової площі. Вам не доведеться вдаватися до хитрощів з дзеркалами, освітленням і кольором стін. Простір звільняється одним легким рухом.

•  Економія часу  на застиланні ліжку  - постільна білизна пристібається до ліжка спеціальними ременями і легким рухом ховаємо ліжко в шафу.

• За допомогою ліжка-трансформера можна поліпшити інтер'єр. Вдень меблі виглядають як стильна сучасна шафа. Ніякого величезного ліжка, яка займає половину кімнати! І вряди чи хтось зможе здогадатися, що шафа ховає в собі повноцінне спальне місце.

•  Прибирання стає набагато більш легким і приємним  - вам не доведеться повзати з ганчіркою, протираючи пил під ліжком.

•  У шафі можна компактно розмістити всі ваші речі.  Адже цей предмет меблів комплектується різними додатковими модулями і поличками, або шафами. Їх кількість і розташуванні залежить виключно від ваших уподобань.

•  Ліжка-трансформери дуже легкі в експлуатації.  Підняти і опустити таке ліжко дуже легко. З цим впорається навіть дитина!

•  До підйомного ліжка можна підібрати справжній ортопедичний матрац.  А це гарантія здорового сну і гарного самопочуття!

Замовити ліжко-трансформер ви можете, звернувшись в компанію Smart Mebel. Ми багато років професійно займаємося виготовленням корпусних меблів будь-якої складності. Виконуємо замовлення в будь-яких обсягах, враховуючи всі побажання клієнтів.

 

ЗАДАТИ
ПИТАННЯ