Тренди 2021: модні відтінки наступного року

№1: ПРИРОДНІ ЗЕМЛИСТІ ВІДТІНКИ

М'які природні та землісті кольори, популярні в цьому році, нікуді не дінуться і в 2021. Піщано-бежеві, сірі, коричневі та жовті відтінкі різної насіченості будуть і в наступному році переважати в наших інтер'єрах, вважають експерти з колористики. Така палітра робить нас ближче до природи та створює в будинку відчуття спокою та гармонії з навколішнім світом. Така палітра буде добре працювати в якості основного фону та її легко доповнити як і іншімі кольорами, так і сусіднімі відтінкамі тієї ж природної землістої гами.

№2: Червоно-коричневі ВІДТІНКІ

Один з різновідів природньої гами - теплі червоно-коричневі відтінкі, Які нагадають випалені грунти Іспанії, ручну кераміку та керамічні стіни хатин. Вони наповнюють будинок теплом, додають в будь-який інтер'єр затишок та відмінно поєднуються з іншими відтінками природньої гами, а також натуральним деревом.
 

№ 3: ПАСТЕЛЬНІ ВІДТІНКИ

Мода на жіттєрадісні пастельні тони продовжиться і в наступному році, вважають експерти. Зокрема, збережеться популярність свіжих, злегка приглушених м'ятно-зелених і світло-жовтих відтінків (Які, до речі, відмінно працюють разом).

№ 4: модні акценти

Мода і дизайн інтер'єрів крокують пліч-о-пліч, надаючи постійний вплив один на одногоУ наш час все більше і більше людей наважуються додавати яскраві деталі як в свій гардероб, так і до своїх домівок. Популярними акцентними кольорами для інтер'єру є жовтий  і лавандовий.

Жовті акценти можуть бути різними - як соковитими і яскравими, так і більш приглушеними. Обидва варіанти відмінно поєднуються з землистою природньою палітрою і пастельними фарбами. Для більш виразного ефекту можна використовувати жовті і лавандові акценти разом з більш яскравими, насиченими кольорами, як це роблять модні дизайнери в фешн-колекціях.

№ 5: БЛАКИТНІ ВІДТІНКИ

Блакитні тони - це вічна класика - прохолодна, незворушна и спокійна, - мода на які переходить з року в рік. У наступному сезоні в будинку будуть частіше зустрічатися приглушені відтінкі синьо-блакитної гами, Які можуть йти як в зелену, так і в сіру палітру.

Як і червоно-коричневі тони, блакитний відмінно поєднується з природньою землістою гамою, надаючи їй легкість та прохолоду. Така колірна палітра нагадує про північну природу, холодне зимове небо та море скандинавських країн.