Механізм трансформації столу трансформера BOOK sale Primary tabs

Механізм трансформації столу трансформера BOOK sale Primary tabs
Артикул: 
SM554

Механізм журнального столу трансформера.

Купуючи у нас ви отримуєте: 

Доставка по Україні

Гарантія 24 місяці

Розстрочка 0%

Відео: 

Опис товару: 

Механізм транформації спеціально виготовлений для столів трансформерів типу BOOK. Механізм BOOK sale це молодша модель механізму BOOK. Для такого типу виробів важлива міцність механізмів кріплення і стійкість при постійних динамічних навантаженнях. Завдяки рамній конструкції у цього механізму чудові характеристики жорсткості. Спрощена рама дозволила істотно здешевити вартість виготовлення механізна при цьому робочі характеристики залишилися на тому ж рівні, що і у перевіреного часом механізму BOOK.
Наша компанія виготовляє цілий ряд механізмів трансформації для столів трансформерів: DESK, KOMFORT, BOOK, ELEVATOR. І для кожного з цих видів у нас завжди є в наявності необхідні механізми транформації. Особливістю столу трансформера є багатоваріантність використання. У складеному стані стіл трансформер компактно зможе бути розміщений в будь-якому куточку квартири і служити як журнальний столик, а в розкладеному стані стіл перетвориться на повноцінний обідній стіл на велику кількість гостей. Стіл трансформер - відмінне рішення для малогабаритних приміщень і для любителів раціонального використання корисної площі.
Завдяки механізму трансформації стіл можна також робити довільної висоти з фіксованим розміром стільниці. Мінімальні розміри складають 600х460х150, а максимальні підбираються індивідуально під ваше приміщення. Перевагою цього механізму є подвійна система підйому пружина + газамортизатор. Найбільша жорсткість механізму серед конкурентних моделей. Найкраща жорсткість конструкції серед конкурентів
Доставка по Україні.

Схожі товари: