Що таке ліжко-трансформер і "з чим це їдять"?

Прийшовши додому після роботи, кожна людина хоче відпочити і набратися сил. Кожен із нас третю частину свого життя проводить уві сні. Під час сну організм відновлює свої сили. І від того, на чому людина спить, залежить його здоровий і якісний сон. Правильно підібране, зручне ліжко - запорука хорошого сну.

В даний час на ринку пропонується великий асортимент стаціонарних ліжок та диванів, різних за якістю і ціною. Довгий час користувалися популярністю розкладні дивани. Але лікарі рекомендують спати на ортопедичних матрацах, які попереджають викривлення хребта. Звичайні ліжка і дивани займають багато місця, і в невеликих спальнях залишається мало вільного простору. Все це змушує людей шукати альтернативи.

Компанія  Smart Mebel  пропонує придбати в Києві спеціально розроблене для Вас підйомне ліжко, з високоякісним механізмом трансформації, яке значно заощадить місце в спальні, що є великим плюсом для власників малогабаритних квартир.

Шафа-ліжко - одночасно є шафою і ліжком, тобто виконує функції шафи, а також стаціонарного ліжка.

Підйомне ліжко в зібраному вигляді перетворюється в шафу, де будуть зберігатися спальні приладдя. А Ви протягом дня будете користуватися вільним простором. Невелика кімната, з функцією вітальні, може бути і спальнею. І в маленькій дитячій кімнаті можна поставити підйомне ліжко, ще і залишиться вільна площа для дитячих ігор. Увечері з мінімальним зусиллям легким рухом руки шафа-ліжко, завдяки відкидному механізму перетворюється в повноцінне ліжко з ортопедичним матрацом.

А щоб підйомне ліжко вписалася в Ваш інтер'єр можна купити її з різноманітною обробкою, будь-якого кольору і з будь-якого вподобаного Вам матеріалу.

Легкість у використанні і економія простору не є єдиною перевагою такого чуда як підйомне ліжко. Безречною перевагою шафи-ліжка є ще й те, що не потрібно щоранку прибирати постіль, Ви використовуватимете спеціальні ремені, які утримують ковдру і подушки, просто закривши і у Ви вже отримали шафу.

Трансформація підйомного ліжка здійснюється просто, дуже надійно і цілком безпечно.

Підйомне ліжко буде для Вас приємною, цінною та корисною покупкою, прослужить довго, і Ви не пошкодуєте вкладених в неї коштів.