Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA

Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA
Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA - фото 1
Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA - фото 2
Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA - фото 3
Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA - фото 4
Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA - фото 5
Комплект меблів з шафою-ліжко MIRA - фото 6
39 000.00 грн
Артикул: 
N 100-53

Шафа-ліжко транформер MIRA
- розмір матраца 1600 * 2000 до 160мм по висоті
- ЛДСП Swisskrono на вибір 5 декорів
- посилений металевий ламельний каркас
- механізм трансформації HELFER

- розмірний ряд спального місця 900 * 200, 1400 * 2000, 1600 * 2000
- гарантія 24 місяці
- гарантований термін експлуатації 20000 відкриттів
- ціна вказана за шафу-ліжко спальне місце 1600 * 2000
- доставка по Україні та монтаж
- детальна інструкція для збірки (2,5 години)
* на фото приклад дизайну на основі ліжка MIRA
* характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником, колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора

Купуючи у нас ви отримуєте: 

Доставка по Україні

Монтаж

Гарантія 24 місяці

Розстрочка 0%

Послуги дизайнера

Відео: 

Опис товару: 

Шафа-ліжко MIRA це SUPER варіант для вітальні і комфортної спальні - дві кімнати в одній! Днем - вітальня, а вночі - комфортне ліжко!
Шафа-ліжко MIRA вертикального типу виготовляється з високоякісного ламінованого ДСП 18мм, фасад - ламіноване ДСП 18мм, Колір декорів ламінованого ДСП - Білий (Німфея Альба) - фасад і Дуб Сонома - корпус. Розмір матраца для шафи-ліжка MIRA - 200см х 170см х 16см. Рекомендовані моделі матраців від ТМ Come-For - матрац MiniRoll, матрац MonoRoll, матрац MemoRoll, матрац CocoRoll. Це краща пропозиція для Вашого здорового сну!
Купуючи, шафу-ліжко вертикального типу Ви отримуєте зручність, комфорт і при цьому збільшуєте місце у вашій кімнаті.
Шафа-ліжко з підйомним механізмом вертикального типу кріпиться до стіни задньою стінкою. Тут же знаходиться механізм трансформації, який необхідний для розкладання ліжка. За допомогою підйомного механізму ліжко опускається і піднімається у вертикальне положення протягом декількох секунд. Протягом дня ліжко заховане в шафу, її зовсім не видно, а перед нами з'явиться красива шафа. У розкладеному стані ліжко вертикального типу не відрізняється від стандартного ліжка. Воно може виготовлятися односпальним або двоспальним.
За багато десятиліть роботи німецькі механізми трансформації переконали у своїй надійності і довели свою якість в експлуатації шаф-ліжок вертикального і горизонтального типів. Залежно від розміру ліжка використовуються механізми різної потужності. Більш потужний механізм використовується для вертикальних двоспальних шаф-ліжок. Залежно від модифікації механізми трансформації створюють зусилля статичного навантаження до 300 кг і дозволяють застосовувати широкий діапазон ортопедичних матраців.
Заводські випробування охоплюють 20000 циклів відкриттів і закривань підйомного механізму, що становить кілька десятків років безвідмовної експлуатації.

Схожі товари: