Прасувальна дошка-Трансформер M9

Прасувальна дошка-Трансформер
Прасувальна дошка-Трансформер - фото 1
Прасувальна дошка-Трансформер - фото 2
Прасувальна дошка-Трансформер - фото 3
Купуючи у нас ви отримуєте: 

Доставка по Україні

Монтаж

Гарантія 24 місяці

Розстрочка 0%

Послуги дизайнера

Опис товару: 
Свою назву Прасувальна Дошка-Трансформер отримала через особливості її будови. Сама прасувальна дошка стильна, красива і витончена, а сама конструкція ховається в спеціальну нішу в шафі. Оригінально, чи не так? Найголовніше, що ви можете спробувати себе в ролі дизайнера і експериментувати з різновидами фасадів, втілюючи свої бажання в реальність. Хочете, щоб на лицьовій частині вироби був яскравий малюнок, що налаштовує на позитивний лад, або класичний візерунок, який вигідно поєднується з оформленням дивана і крісла? А може бути магнітна дошка? Немає проблем. А може ваша мрія - зробити фасад з дзеркалом і тим самим вбити відразу двох зайців? Відмінний варіант, який користується популярністю. Ми із задоволенням допоможемо вам його здійснити.
 
Експлуатація прасувальної дошки-Дзеркала- одне задоволення, оскільки всі комплектуючі зроблені з матеріалів першокласної якості, а сама конструкція відрізняється рядом особливостей:
 
- рама системи зроблена з металу і закривається частиною фасаду;
- прасувальна поверхня легко розкладається і аналогічним чином повертається в своє початкове положення.
 
Тримач для праски + 300грн. 
 
Параметри прасувальної поверхні можуть бути різні. Довжина варіюється від 1000 мм до 1400 мм, а максимальна ширина - 380 мм. Залежно від матеріалу прасувальної поверхні, яка може бути з фанери або металевої сітки, визначається її довжина.  
 
1 варіант. Поверхня з фанери. Вибираючи цей варіант Ви отримуєте максимальну довжину прасувальної поверхні 1400мм. Можливі варіанти 1200мм, 1400мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для підключення праски. 
 
2 варіант. Поверхня з металевої сітки. Цей варіант поверхні довжиною 1200мм підходить користувачам праски з парогенератором. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки.
 
3 варіант. Поверхня з фанери з тримачем для праски. Максимальна довжина поверхні 1200мм. Можливі варіанти від 1000мм до 1200мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для підключення праски. 
 
4 варіант. Поверхня з металевої сітки з тримачем для праски. Довжина поверхні 1200мм. Разом з тримачем 1400мм. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки.
 
 
 

 

Схожі товари: