Кухні індивідуальний проект

Кухні індивідуальний проект
Кухні індивідуальний проект - фото 1
Кухні індивідуальний проект - фото 2
Кухні індивідуальний проект - фото 3
Кухні індивідуальний проект - фото 4
Артикул: 
K19

Кухня під замовлення.
Просимо звертатися по телефону для точного розрахунку вартості за вашими розмірами.
Ми робимо меблі на замовлення, за вашими розмірами з матеріалами і наповненням на вибір.
+ 38-098-592-80-89 Viber

Вартість розраховується індивідуально.
Можлива зміна розміру, кольору корпусу і комплектуючих.
Більше 800 кольорів.

При покупке у нас вам обеспечена: 

Доставка по Украине

Монтаж

Гарантия 24 месяца

Рассрочка 0%

Услуги дизайнера

Описание товара: 

Якщо ви хочете зробити кухню, зробіть її за своїм власним проектом. Так ви будете впевнені в тому, що вона буде ідеальною. Ви самі зможете передбачити та врахувати всі основні моменти, завдяки чому в майбутньому не виникне проблем з нерівними кутами, виступами або розетками.
Крім того, ви можете врахувати всі індивідуальні особливості членів вашої сім'ї. А ще ви самі вказуєте, скільки поличок вам треба і якою має бути ширина шаф. Якщо ви не зовсім впевнені у власних силах, порадьтеся з дизайнером. Від нього ви почуєте рекомендації не тільки щодо зовнішнього вигляду, але і, наприклад, як буде економічніше розмістити основні зони на кухні.
Кухня за власним проектом - що ж це таке? Ви самі враховуєте розміри, вибираєте матеріал, а також колірну гамму. Вона поєднує в собі не тільки свій індивідуальний дизайн, але і функціональність. У ній є висувні шухляди і шафи з дверцятами, розташовані саме там, де потрібно вам. З урахуванням кількості часу, проведеного на кухні, це досить важливо.
Неможливо спроектувати меблі, не взявши до уваги дизайн інтер'єру. Крім підбору гарнітура, проект включає і наявність інших документів. Сюди входять водопостачання, витяжка і т.п. Індивідуальний проект - це оптимальне співвідношення якості матеріалів і ціни виготовленої на замовлення моделі.

Похожие товары: