Гардероб S205 S205

Гардероб S205
Артикул: 
S205

Ціна за запитом.
Виріб під замовлення.

Купуючи у нас ви отримуєте: 

Доставка по Україні

Монтаж

Гарантія 24 місяці

Розстрочка 0%

Послуги дизайнера

Опис товару: 

Найкращі системи гардеробних кімнат, зроблені на замовлення. Представлена ​​модель сконструйована з екологічно чистих матеріалів, c продуманим розміщенням кожного елемента для найбільш компактного розміщення гардеробної шафи у вашому передпокої або спальні. Неповторний дизайн підкреслює індивідуальність і стиль вашої квартири.

Неповторність кожної моделі гарантує вдалість вашого вибору. Чітко продумане і надійно сконструйоване обладнання гардеробних кімнат допоможе вам впоратися з вічною проблемою браку місця для розміщення одягу, взуття та інших аксесуарів. Дана модель шафи - відмінний проект гардеробних кімнат, який можна використовувати як основу для створення вашого проекту гардеробної кімнати.

Шафи в передпокій значно економлять місце у вашій квартирі. У вас є можливість підібрати інший корпус для ваших меблів, наприклад, розмістити фотопринт, дзеркала від верху до низу або покрити іншим декоративним матеріалом. Важлива кожна деталь, тому можлива заміна дверних ручок, розміщення внутрішніх полиць, видалення або додавання секцій.

Тепер кожен предмет в будинку знайде своє місце у вашому коридорі і зможе служити повноцінним елементом декору.