ЖК "Французкий Квартал" | Шафа-ліжко-диван "SOUL"

ЖК Французкий Квартал | Шафа-ліжко-диван SOUL
ЖК Французкий Квартал | Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 1
ЖК Французкий Квартал | Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 2
ЖК Французкий Квартал | Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 3
ЖК Французкий Квартал | Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 4
ЖК Французкий Квартал | Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 5
Для квартири в ЖК "Французький квартал" нашою компанією вже були створені меблі в кухню і спальну кімнату, всі фотографії доступні за посиланням https://smartmebel.com.ua/content/zhk-francuzkiy-kvartal-mebel-dlya-kvar....
 
Також для цієї квартири ми створили дитячу кімнату для підлітка.В ній ми встановили шафу-ліжко-диван SOUL AVTOMAT на розмір спального місця 160х200. Яскравим акцентом є синій автоматичний диван, який привертає на себе увагу, але при цьому не перевантажує інтер'єр. Всередині ліжка ми додали ніші і м'яке узголів'я з додатковим освітленням. Навколо ліжка був встановлений модуль для зберігання речей. Біля вікна встановили робоче місце з великою кількістю функціональних полиць для зберігання книг, зошитів та іншої літератури.
 
Клієнти використовують ліжко-трансформер вже більше 3 років і нещодавно у нас була можливість запитати відгук про ліжка-трансформер через 3 роки ескплуатаціі. Коли до нас приходять люди, які вперше чують про трансформерів, перш ніж замовляти ми попереджаємо, що такі ліжка-трансформери не можна залишати на тривалий час у відкритому стані, оскільки за рахунок цього розтягуються пружини, які допомагають при відкриванні та закриванні. А коли пружини розтягнуті, то цей процес відбувається складніше. Від наших клієнтів ми дізналися, що вони не закривають ліжко кожен день і ліжко в розкладеному стані може стояти близько 2 тижнів, але при цьому вони сказали, що дуже задоволені цим рішенням і від неправильної експлуатації це ліжко не стала непід'ємним. В цілому будь-який механізм-трансформер розрахований на більш 20000 циклів відкриваннь/закриваннь, а це більше 15 років експлуатації.