Шафа-Ліжко-Диван "SOUL"

Шафа-Ліжко-Диван SOUL
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 1
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 2
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 3
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 4
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 5
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 6
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 7
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 8
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 9
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 10
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 11
Шафа-Ліжко-Диван SOUL - фото 12
ТАКУ КРАСУ МИ ВСТАНОВИЛИ В НАШОМУ ШОУРУМІ
Ми встановили комплект меблів з шафою-ліжком трансформер SOUL з величезним диваном Bluez 3+, на якому можуть розміститися всі ваші гості.
Ліжко ми виготовили на розмір спального місця 160х200 см. Для вашого комфорту ми додали м'яке узголів'я Chocolate. Механізм трансформації Soul, посилений цільнозварений ламельний каркас, виробництво Україна, Smart Mebel. 
Для дивану ми обрали тканину антикіготь, щоб ваші пухнасті друзі  не створювали вам додатковим клопотів в цей передноворічний період. також кожна секція цього дивану має приховану нішу, в яку можна сховати подушки або інші речі. 
Ліжко-трансформер доповнене дизайнерським стелажем Lotos з діагональними фасадами та led-підсвіткою, які можна декорувати різними статуетками, книгами, фотографіями тощо. Окрім цього комплект включає шафу-гардеробну зі скляними фасадами в рамковому профілі. Скло Stopsol Classic бронзове дає дзеркальний ефект та теплий бронзовий відтінок, який додає стилю та затишку кімнаті. Шафа має чорну штангу для вішачків та підсвітку, яка вмикається автоматично при вікриванні дверей. Тепер необхідно робити зайвих рухів, щоб знайти речі в гардеробній шафі. 
Ми піклуємося про ваш комфорт.