Шафа-ліжко-диван "SOUL"

Шафа-ліжко-диван SOUL
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 1
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 2
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 3
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 4
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 5
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 6
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 7
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 8
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 9
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 10
Даний проект був зібраний нами ще в квітні 2018 р ..
 
Взагалі, ви напевно помітили, що фотографії наших проектів рідко прямолінійні або не захоплювали повну площі проекту на одній картинці. Це пов'язано з тим, що наші моделі безпосередньо виконують свою головну задачу - економлять простір. У слідстві чого їх встановлюють в приміщеннях, які обмежені по довжині або ширині, тому фотографії робляться під кутом або ще якось піддаються перекручуванню.
 
Забудемо цей відступ і почнемо розбиратися з історією модуля, який ідеально вписався в інтер'єр даної квартири.
 
У березні цього року до нас звернулися замовники, яким необхідно було облаштувати вітальню, при цьому заощадити простір, а також їхні гроші. Серед основних вимог були:
 
шафа ліжко; диван; платяна шафа; стелажі для фото / книг; відсіки для одягу; великий кутовий диван; м'яке узголів'я; при цьому меблі мали бути до стелі (більше 2700мм).
 
Замовники не мали на той момент точних даних по габаритам кімнати, тому ми склали тільки комп'ютерну модель їх меблів в усереднені показники розмірів, а уточнення повинен був зробити наш дизайнер на наступний день. Так, на місці була створена модель, обрані матеріали для дивана (матеріали ліжка і шаф повинні були підбиратися спільно з дизайнером). В якості додатків вибрали USB-розетки, внутрішні ніші і додаткове підсвічування.
 
Ось таким чином вийшло таке рішення: шафа-ліжко-диван SOUL з фіолетовим диваном. Цікавим вийшло поєднання білих і двересних фасадів. Так само цікавою фішкою цього модуля є не закріплений диван. Хочемо попередити, що такий спосіб монтажу не є небезпечним. Клієнти вважали за краще залишити такий варіант, щоб можна було в будь-який момент відсунути і прибрати пил.