Шафа-ліжко-диван "SOUL"

Шафа-ліжко-диван SOUL
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 1
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 2
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 3
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 4
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 5
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 6
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 7
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 8
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 9
Шафа-ліжко-диван SOUL - фото 10
Цей проект був так само реалізований в рамках нашого салону, що б показати власникам смарт-квартир, що житло з маленькою площею може виглядати стильно і просторо. Дана модель ліжка-трансформер з диваном має безліч фішок про які, ми вам розповімо.
 
По-перше, дизайнер зробив акцент на контрасті текстур і квітів: графітової гладке ДСП і ребристе світле, така ж колірна схема була збережена і всередині вироби. Для зручного перегляду фільму, диван був доповнений м'якими товстими підлокітниками. Розмір сидушки дивана (160 см) дозволяє комфортно сидіти двом дорослим людям, не заважаю друг-другу. Обираю ліжко-трансформер для смарт-квартири, ми радимо зупинити свій вибір саме на моделі шафа-ліжко-диван, оскільки саме вона максимально економить місце у вашому домі.
 
По-друге, як і будь-яка модель шафи-ліжка вона повинна мати якісну, надійну опору. Цей варіант не став винятком ... опорою служить відкидна ніжка, яка в закритому вигляді має функцію декору. Нашими інженерами було вирішено, що при відкриванні та закриванні ця ніжка повинна опускатися паралельно підлозі, що б особисті речі господарів стійко залишалися на ній.
 
По-третє, внутрішня частина ліжка має ще більш цікавий "внутрішній світ". Вся задня стінка складається з шафок для зручного зберігання невеликих предметів. У бічні ніші ми інсталювати розетки для зручної зарядки ваших смартфонів і планшетів, а так само над нішами ми встановили полички для книг, журналів та іншої захоплюючої літератури, яку ми так любимо почитати перед сном. І саме для любителів книг ми вбудували достатню кількість лампочок, що б клієнт зміг в будь-який час доби займатися своєю улюбленою справою і при цьому не псував свого здоров'я.