Салон в ТЦ "Лівобережний"

Салон в ТЦ Лівобережний
Салон в ТЦ Лівобережний - фото 1
Салон в ТЦ Лівобережний - фото 2
Салон в ТЦ Лівобережний - фото 3
Салон в ТЦ Лівобережний - фото 4
Салон в ТЦ Лівобережний - фото 5
Салон в ТЦ Лівобережний - фото 6
Салон в ТЦ Лівобережний - фото 7
У ТЦ "Лівобережний" відкрився новий салон краси - улюблене місце всіх жінок. Власники салону захотіли створити затишну, приємну атмосферу, щоб відвідувачки салону відчували себе максимально комфортно. Для цього потрібно встановити меблі та інші предмети інтер'єру. У салоні представлені дві зони манікюру і педикюру.
 
Для зони манікюру ми спроектували великий стіл на два робочих місця і навпроти ще один для одного майстра. У стіл ми вмонтували ящики і полички для зберігання великої кількості гель-лаків, простерелізованних інструментів. Дизайнером була запропонована ідея на стіні встановити полички невеликої товщини, які в сукупності будуть створювати геометричні фігури. Ця інсталяція служить місцем демонстрації лаків.
 
У зоні педикюру ми створили стелаж з великою кількістю однакових квадратних полиць для зберігання маленьких рушників, використовуваних в процесі. Всі меблі виконані зі світлого ДСП, щоб зробити інтер'єр візульних світліше, оскільки в салоні немає джерел денного світла. У підсумку нам дуже сподобався кінцевий результат.