Будинок в Осещино

Будинок в Осещино
Будинок в Осещино - фото 1
Будинок в Осещино - фото 2
Будинок в Осещино - фото 3
Будинок в Осещино - фото 4
Будинок в Осещино - фото 5
Будинок в Осещино - фото 6
Будинок в Осещино - фото 7
Будинок в Осещино - фото 8
Будинок в Осещино - фото 9
Будинок в Осещино - фото 10
Будинок в Осещино - фото 11
Будинок в Осещино - фото 12
Будинок в Осещино - фото 13
Будинок в Осещино - фото 14
Будинок в Осещино - фото 15
Будинок в Осещино - фото 16
Будинок в Осещино - фото 17
Будинок в Осещино - фото 18
Будинок в Осещино - фото 19
Будинок в Осещино - фото 20
Будинок в Осещино - фото 21
Будинок в Осещино - фото 22
Будинок в Осещино - фото 23
Будинок в Осещино - фото 24
Будинок в Осещино - фото 25
Ми обожнюємо великі проекти, тому що в такому випадку у нас є багато можливостей для творчості. Основний стиль інтер'єру - сучасний. 2 роки тому тільки починав набирати популярності цей стиль і ми з великим ентузіазмом взялися за цей об'єкт.
 
На першому поверсі розмістилася велика зона, яка поєднує кухню, вітальню і їдальню зони. Клієнти виділили окрему зону для кухні. Цікаве і незвичайне завдання було озвучено від клієнтів: "Ми не хочемо навісних шаф". Для багатьох можливо це здається божевільною ідеєю, але ми живемо в 21 столітті і потрібно розуміти, що вже пора відходити від стереотипів і робити так, як саме вам подобається і хочеться. Уздовж однієї стіни ми встановили велику шафу у всю висоту для зберігання круп, посуду, банок та інших необхідних предметів. Основними предметами для зберігання побутових пристроїв є висувні ящики. ДСП ми узгоджували з клієнтами і в підсумку було обрано ідеальну колірну гамму і основним матеріалом був обраний ДСП з текстурою бетону. Так само за рахунок того, що ДСП має неоднорідну текстуру на ньому не видно відбитків пальців і краплі від води. Уздовж вікна була встановлена ​​велика стільниця, також клієнти крім обіднього столу хотіли мати місце де можна попити смачну ранкову каву з красивим видом, який відкривається з вікна.
 
У зоні вітальні-їдальні був встановлений великий обідній стіл на 6 місць. Супер стильно виглядає цей стіл за рахунок металевої звареної опори з товстої труби. Так само за рахунок товстої стільниці з натурального дерева стіл виглядає дуже круто і стильно. Крім стола у вітальні був встановлений великий стелаж, оскільки власники будинку багато подорожують - вони хотіли мати місце де можна розмістити маленькі сувеніри - "спогади з подорожей". За рахунок того, що товщина матеріалів дуже велика, стелаж зовні виглядає дуже громостко, але при цьому додає "крутості" інтер'єру.
 
На другому поверсі розмістилася дитяча кімната для маленької принцеси. Хоча компанія Smart Mebel є лідером трансформації, ми так само робимо стандартні меблі. Дитина вже почала ходити в школу, тому потрібно було розмістити робоче місце. При виборі місця де розмістити стіл, потрібно враховувати, що важливо мати поруч джерело денного світла, але при цьому важливо, щоб не було прямих променів сонця або ж потрібно вішати штори або тюль, які будуть розсіювати світло. Навпроти столу ми встановили ліжко на розмір спального місця 140х200. Продовженням ліжка є невеликий м'який зручний диван. Біля входу ми встановили велику шафу. Основним яскравим акцентом в кімнаті є яскраво-рожевий колір - фуксія.
 
Так само в цьому будинку ми створили мрію будь-якої дівчинки, жінки - велика гардеробна кімната. Гардеробна кімната візуально поділена на чоловічу і жіночу кімнату, при плануванні якої ми враховували побажання і чоловіка, і дружини, щоб створити максимально зручну гардеробну.
 
В цілому вийшло дуже стильно, круто і комфортно для життя великої родини.