Дитяча кімната "Індіго"

Дитяча кімната Індіго
Дитяча кімната Індіго - фото 1
Дитяча кімната Індіго - фото 2
Дитяча кімната Індіго - фото 3
Дитяча кімната Індіго - фото 4
Дитяча кімната Індіго - фото 5
Дитяча кімната Індіго - фото 6
Дитяча кімната Індіго - фото 7
Дитяча кімната Індіго - фото 8
Дитяча кімната Індіго - фото 9
Дитяча кімната Індіго - фото 10
Як можна створити цікаву дитячу кімнату?
 
Оскільки клієнти спочатку вибрали акцентним кольором - темно-пурпурний, то і в меблях акцентні елементи були виконані в цьому відтінку фіолетового. При роботі з яскравими кольорами головне не переборщити і використовувати додатково нейтральні кольори, наприклад - білий. У цій дитячій були узгоджені глянцеві білі фасади, які додадуть нарядності кімнаті.
 
Біля вікна розмістили робочий стіл, замість масивних ніжок - прості тонкі з гнутого металу, щоб не перевантажувати інтер'єр. Симетрично по обидві сторони від столу наша команда інсталювала стелажі для зберігання книг, зошитів та інших необхідних предметів. Оскільки дочка клієнтів займається спортом у неї була велика кількість кубків, які потрібно було десь розмістити. Для цього ми створили відкриті полиці.
 
Щоб зберігати одяг юної спортсменки ми спроектували велику вмістку шафу, яка поділена на 4 великі секції. В цілому вийшов досить цікавий і незвичайний інтер'єр, так само перед нами було поставлене ​​завдання щоб ми створили дитячу яка і через 5-7 років буде актуальною для дитини і не виглядатиме "дуже дитячою".