Дитяча кімната "AFRICA"

Дитяча кімната AFRICA
Дитяча кімната AFRICA - фото 1
Дитяча кімната AFRICA - фото 2
Дитяча кімната AFRICA - фото 3
Дитяча кімната AFRICA - фото 4
Дитяча кімната AFRICA - фото 5
Дитяча кімната AFRICA - фото 6
Дитяча кімната AFRICA - фото 7
Дитяча кімната AFRICA - фото 8
Дитяча кімната AFRICA - фото 9
Дитяча кімната AFRICA - фото 10
Компанія Smart Mebel створила яскраву дитячу кімнату для двох донечок. Батьки зробили вибір саме в бік ліжка-трансформер з однієї лише причини - обмежена площа.
 
Тільки уявіть: 9 м.кв. для того щоб розмістити двоє дітей.
 
Реально? Здійснимо?
 
Звісно так. Двоярусне ліжко-трансформер ідеальний варіант в цьому випадку. Безпека маляток забезпечать м'які ізголів'я, кількість і розміщення яких ви зможете самі регулювати. Важливий момент: другий ярус ліжка можна використовувати лише при опущеному стані нижнього ярусу, а також лише при закріплених сходах. Максимальна вага на який розраховані і нижній, і верхній ярус - 100 кг. Завдяки ось цим продуманим моментам ми гарантуємо безпеку ваших дітей.
 
Меблі в дитячу ми створили використовуючи ДСП Ваніль. На верхньому ярусі ліжка ми створили цікавий фотодрук з улюбленими тваринами маленьких господинь кімнати. Задню стіну ліжка-трансформер ми доповнили фігурними полицями, що робить цю модель шафи-ліжка максимально цікавою. Крім спальних місць ми виготовили робоче місце, оскільки старша дівчинка вже почала ходити в школу і повинна мати робочий стіл, за яким буде наповнювати себе новими корисними знаннями.
 
Біля вхідних дверей ми створили велику шафа для зберігання дитячих речей, іграшок та інших необхідних речей. На торці шафи були встановлені дизайнерські полички, на яких дівчата змогли розмістити свої іграшки, нагороди, статуетки, приміряючи на себе роль дизайнером інтер'єру.