Приватний будинок в Умані

Приватний будинок в Умані
Приватний будинок в Умані - фото 1
Приватний будинок в Умані - фото 2
Приватний будинок в Умані - фото 3
Приватний будинок в Умані - фото 4
Приватний будинок в Умані - фото 5
Приватний будинок в Умані - фото 6
Приватний будинок в Умані - фото 7
Приватний будинок в Умані - фото 8
Приватний будинок в Умані - фото 9
Приватний будинок в Умані - фото 10
Приватний будинок в Умані - фото 11
Приватний будинок в Умані - фото 12
Приватний будинок в Умані - фото 13
Приватний будинок в Умані - фото 14
Приватний будинок в Умані - фото 15
Приватний будинок в Умані - фото 16
Приватний будинок в Умані - фото 17
Приватний будинок в Умані - фото 18
Приватний будинок в Умані - фото 19
Приватний будинок в Умані - фото 20
Приватний будинок в Умані - фото 21
Приватний будинок в Умані - фото 22
Приватний будинок в Умані - фото 23
Приватний будинок в Умані - фото 24
Приватний будинок в Умані - фото 25
Приватний будинок в Умані - фото 26
Приватний будинок в Умані - фото 27
Приватний будинок в Умані - фото 28
Приватний будинок в Умані - фото 29
Приватний будинок в Умані - фото 30
Приватний будинок в Умані - фото 31
Приватний будинок в Умані - фото 32
Приватний будинок в Умані - фото 33
Приватний будинок в Умані - фото 34
Приватний будинок в Умані - фото 35
Приватний будинок в Умані - фото 36
Приватний будинок в Умані - фото 37
Приватний будинок в Умані - фото 38
Приватний будинок в Умані - фото 39
Приватний будинок в Умані - фото 40
Ми реалізували стильний проект для заміського приватного будинку під Уманню. Компанія Smart Mebel розробила проект і виготовила меблі для: кухні, вітальні, дитячих кімнат, гардеробних кімнат і пральної кімнати.
 
Першим і головним об'єктом в будинку стала кухня, яка плавно переходить у вітальню. Дизайнерським рішенням було відокремити зону кухні від вітальні за допомогою барної стійки, яка стала своєрідною перегородкою. Основними кольорами для кухні був жовто-бежевий з контрасними сірими вставками. Основний матеріал - ДСП Дуб Сан-Ремо Пісок. Він має приємний колір і текстуру. Одну стіну кухні вирішили виділити під кухонні шафи для зберігання продуктів, посуду і так само в них було сховано холодильник і морозильну камеру, щоб вони не виділялися із загального дизайну кухні. Цікавим рішенням стали чорні ручки на всю довжину шафи. Так само ми зробили ніші для кавомашини, мікрохвильової печі та духовки. Основна зона для господині була зроблена уздовж вікна, щоб було максимально багато світла при роботі на кухні. Стільницю ми вирівняли під висоту вікна і подвіконня. Акцентами так само став нижній ярус кухні, фасади якого були виконані з ДСП Опелграу. І одне з центральних місць на кухні займає барна стійка на три посадочні місця. За допомогою неї ми візуально поділили кімнату на дві зони: кухонну і вітальню.
 
Замовник дав нам завдання відокремити передпокій від вітальні. І тоді ми запропонували інсталювати дерев'яні рейки, це сучасний спосіб зонування в дизайні інтер'єру. За рахунок своєї товщини під певними кутами зникають просвіти і візуально утворюється стіна. Ми виконали ці перегородки з натурального дерева - Дуба. Плануючи проект вітальні, клієнт попросив зробити цікавий обідній стіл, щоб він був акцентом у вітальні. Ми запропонували стіл в колір перегородок - Дуб Венге. Розмір стільниці вибрали 2000х900 мм. За ним вільно можуть розміститися 6 чоловік. Родзинкою цього столу є металева ніжка цікавої ламаної форми. Нашим замовникам дуже сподобалося. У вітальню крім столу ми виготовили тумбу під телевізор. Основним матеріалом стало ДСП Дуб Сан-Ремо Пісок в колір кухні. Для того щоб максимально гармонійно поєднувалися меблі на кухні і в вітальні, такими ж яскравими чорними елементами було вирішено доповнити тумбу під телевізор.
 
На першому поверсі ми зробили гардеробну для верхнього одягу та взуття. Вбиральня була поділена на 3 зони: частина під дитячий одяг, частина під одяг і взуття чоловіка і дружини. У кожній зоні ми створили повноцінну шафу в повний зріст окремо під взуття з поличками, які ми розмістили під кутом - для зручності замовників. Гардеробна, як і на першому поверсі, так і на другому виконана з білого ДСП. У цій гардеробній ми мінімізували кількість ящиків, для того щоб залишити максимально багато місця під плечеки для верхнього одягу, піджаків, пальто і тд. Важливим елементом цієї гардеробної стала шафа для прикрас, верхню частину якого ми замінили на міцне скло, по-перше це виглядає стильно, по-друге господиня будинку відразу ж зможе знайти потрібну їй прикрасу або аксесуар.
 
Замовники виділили зону під пральню. Нами був виготовлений модуль з відділеннями під пральну машину та сушку, а також полиці для одягу, миючих засобів, прасувальну дошку та праску.
 
На другому поверсі ми зробили меблі для двох дитячих кімнат. Дитяча кімната для дитини 10 років виконана в Білому ДСП і Дуб Сан-Ремо Пісок. Для цієї дитячої кімнати вибрали двоспальне повноцінне ліжко. Ми виготовили велику шафу на всю стіну з безліччю поличок, ящиків в спецільно відведену нішу. У зоні біля вікна був встановлений великий робочий стіл для навчання і розвитку дитини. І справа від вікна ми запропонували встановити шафу з поличками для книг, зошитів та іграшок. Друга дитяча була створена для маленької дитини з розрахунком на те, що дитяче ліжечко прибереться і буде встановлене ​​повноцінне ліжко. Тут основним кольором став білий, але центральне місце в шафі ми залишили під відкриту полицю для книг і іграшок, яку виконали в яскраво-рожевому кольорі.