Отзывы

В данном разделе вы можете оставить свои пожелания , слова благодарности и отзывы о нашей продукции.

Антон, спасибо большое за шкаф-кровать. Установили, все отлично вписалось в наши размеры кухни, цвет совпал с фасадами. Получилось просто замечательно! Ребята установили быстро и со знанием своего дела!
Дякуємо за позитивний відгук про нашу компанію!
По-перше, хочемо подякувати всій команді, які працювали над нашим проектом. По-друге, хочеться зауважити, що ми були приємно вражені сервісом. У нас був досвід співпраці з іншою меблевою фірмою, але просто хочеться забути, оскільки було дуже багать стресу, нервів, переробок. І коли прийшов етап замовляти меблі в нову квартиру дуже нервували, щоб знову не потрапити у руки «псевдо меблярів». В цю компанію звернулися за рекомендаціями. Перше, що слід виділити, що все будо виконано в обумлені строки, друге, ми робили дизайн проект і спочатку думали замовляти лише ліжко-трансформер, але потім коли ми обмовилися, що потрібно робити меблі в усю квартиру, нам сказали, що великі проекти прораховуються зі знижкою, звичайно нам це дуже сподобалось і ми вирішили замовляти всі меблі тут. Дуже дякуємо вам!
Дякуємо за позитивний відгук про нашу компанію! Сподіваємося на подальшу співпрацю
Сделали заказ на столик-трансформер, нам сразу же перенабрал менеджер и уточнил все моменты и на следующий день заказ уже ехал к нам. Хочется отметить, что ребята берут ответственность на себя и упаковывают изделие очень хорошо, не надейся на новую почту. Стол пришёл целый, всё отлично! Нам с семьей очень понравился!
Дякуємо за позитивний відгук про нашу компанію!
Ми замовляли механізми для ліжка-трансформера у цієї компанії все дуже сподобалося. Але довго вагалися, тому що впринципі вартість механізму не три копійки і купували через Інтернет, тому боялися щоб не залишитися без грошей і без механізму. Приємно були здивовані тим, що замовлення зробили у понеділок, а в середу замовлення вже прибуло. Єдиний мінус , ми замовляли механізм в білому кольорі і з однієї сторони була подряпина, вона ледь помітна, але все ж таки була. Повідомили менеджеру, сказав, що по-перше ця сторона кріпиться до ліжка і її не буде помітно, а по-друге при великому бажанні можна просто замазати білим олівцем чи крейдою. Насправді допомогло. Дякуємо за виконану роботу! Механізм працює-все чудово!
Дякуємо за позитивний відгук про нашу компанію! Вибачаємося за певні незручності.
Хотелось бы выразить благодарность компании, а особенно нашему дизайнеру Антону. Мы заказали мебель в наш новенький дом и сразу же искали компанию через знакомых, что бы избежать лишнего головняка и тягомотины. Наши родственники посоветовали эту компанию, мы сразу же с мужем поехали в салон, что бы поскорее начать продумывать мебель. Дизайнеры очень приветливые, так же с нами работал руководитель, все располагают к себе. Мы спроектировали гардеробную, кухню, спальню и десткую. Реализация всего проекта заняла чуть больше месяца. В работе чувствовался профессионализм, поскольку сама занимаюсь дизайном. Все привезли, установили. Очень рады тому что обратились именно к вам.
Дякуємо, що довірился нам. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Добавить свой отзыв