Хочете заощадити місце в квартирі? Розкладний стіл-трансформер - те, що вам потрібно!

Обмежена площа більшості наших квартир - важка спадщина радянського минулого. Жителі міста не з чуток знають, що місця мало буває не тільки на кухні, але і в житлових приміщеннях.

Купуючи меблі, доводитися враховувати кожен метр. А меблів треба багато. Диван, ліжко, крісла, шафи та інші речі нагальної потреби. І звичайно ж потрібен стіл, за яким можна приймати дорогих гостей, і який не буде захаращувати дорогоцінний вільний простір. Дизайнери вже давно вирішили цю проблему за допомогою столу-трансформера.

Такі столи багатофункціональні і незамінні в побуті. Компактність і елегантний зовнішній вигляд столу дозволяє встановити його практично в будь-якому місці будинку. При цьому він завжди гармонійно вписується в загальний інтер'єр кімнати, будь-то вітальня, кухня або робочий кабінет.

Про механізм столу-трансформера

Сучасний розкладний стіл зовсім не схожий на ті радянські пережитки, які ми звикли бачити. Надійні сучасні механізми дозволяють зробити трансформацію простою, легкою та зручною. Можливість швидкої зміни форми і розміру столу дозволяє використовувати його відразу в декількох цілях як журнальний, робочий і обідній.

Зазвичай стіл можна зафіксувати в двох положеннях: з невисокого журнального столика він перетворюється в солідний обідній стіл на вісім персон. 

Кришка таких столів може розкладатися в трьох варіантах:

1. Збільшується в два рази по ширині, друга частина лягає на спеціальну поверхню.

2. Збільшується в два рази по довжині, крутиться навколо своєї осі, при цьому стик поверхонь виходить в центрі, спирається на центральну поверхню.

3. Збільшується зліва і справа за допомогою додаткових кришок, які висять уздовж столу.

Краще звичайно купувати столи, в основі в яких лежить розкладний механізм імпортного виробництва. Він надійніший, та й прослужить удвічі довше.

Розкладний стіл як елемент інтер'єру

На перший погляд покупка розкладного столу справа проста, але і тут потрібно враховувати безліч нюансів. Визначте для себе, яка функція буде основною для столу: журнальний, обідній, робочий. Варто не забувати про те, що він не повинен випадати з загального ансамблю розміщення меблів у квартирі. Враховуйте, тип трансформації, матеріал стільниці, царги, ніжок.

Традиційно для виготовлення столів-трансформерів використовують натуральне дерево або МДФ. Однак такою ж популярністю користуються і полімери, скло і метал. Все залежить від загальної концепції інтер'єру в кімнаті. Дуже багато виробників пропонують послуги з виготовлення розкладних столів під замовлення.