Історія появи меблів-трансформер

Проблема нестачі вільного місця хвілювала людство з дуже давніх часів, і це підштовхнуло до Нових винаходів. Поступово з часом з'явилися елементи меблів, Які можна Було складаті і розкладаті.
 
У Цій статті ми помандруємо по сторінках історії і Проведемо невелике «Розслідування», з'ясуємо, як з'явилася ЦІ меблі, і простежімо їх Історію розвитку до наших днів. Меблі-трансформер стали звичних справою зовсім Нещодавно, але Це не означає, що їх історія Бліда і нецікава.
 
Боротьба за сантиметром простору з'явилася давно, але поряд з вільним простором людям потрібен БУВ і комфорт, Який досягався і досягається за рахунок якісніх і Зручне меблів.
 
Отже, давайте повернемося в часи, щоб з'ясувати, як і коли вініклі Такі Корисні та універсальні меблі-трансформери.
 
Такі меблі існувалі ще в Стародавні світі, а самє СКЛАДНІ стільці з Єгіпту і давньорімські крісла-фіранкі можна вважаті Дерлей трансформерами. Механізм таких меблів БУВ дуже пробачімо, але в наш час часто вікорістовується найстаріша технологія. Механізмом були схрещені ніжки, якіх Було дві Парі, а посередіні смород з'єднуваліся Цвях.
 
Меблеві трансформери 17-18 ст.
Епоха, що прийшла на зміну середньовіччю, подарували людству багато нового і цікавого, серед ціх нововведень були меблі, Які могли обертатіся.
 
У 17 столітті з'явилася так кличуть входити «Пташина клітка» - це стіл-трансформер, у якого піднімалася стільніця. У Перерва між прийомами їжі його прітіскалі до стіні, щоб ВІН НЕ займаюсь місце і не заважав. Потім до такого столу стали кріпіті сидіння - так Вийшла справжні меблі-трансформери.
 
Минуло сто років, і людство вінайшло черговий трансформер - сімбіоз стільця і бібліотечної драбини. Механізм теж БУВ Досить простий: спинка крісла відкідалася, а її нижня частина ставала верхніх сходинкою драбини.
 
Наступний етапом розвитку меблевих трансформерів стала з'явилася різноманітніх механізмів, що дозволяють вбудовуваті меблі в потайні ящики або секції.
 
XIX століття - століття індустріалізації и Безпрецедентний підйому науки и технологий. Саме тому для цього ПЕРІОДУ характерне Значне зростання уровня урбанізації - жителей в містах стало набагато более, а квартири стали менше. Цей фактор спонукав багатьох вінахідніків создать   зручні и універсальні меблі. І ось воно з'явилося: диван-ліжко, крісло-ліжко, дорожня скриня, что трансформується в ліжко ...
 
Чісленні Війни привели до винаходи багатьох меблевих трансформерів, Які такоже характерні для 19 століття. Солдати в чисельності походах теж Хотіли оточіті собі комфортом, тому брали з собою розкладні стільці, ліжка и столи.
 
В кінці другого тисячоліття СКЛАДНІ крісла, диван-ліжко та крісло-ліжко стали Звичайно явіщем. Важко Було уявіті радянську квартиру, в Якій НЕ Було б скрипучий розкладних дивани. Альо в Сусідній Европе дизайнери Зроби Наступний и Значний крок, смороду перейшлі від меблів-трансформерів до трансформуючого інтер'єрів. Були розроблені цілі міні-комплекси, в якіх можна Було жити як у повноцінній квартирі, тут мінімум площади Використано по максимуму. Одна кімната могла легко превратиться в іншу, например, вітальня могла стати спальнею або кабінетом. Такі розробки належати Джо Коломбо, Вернеру пантону и Етторе Соттсасс.
 
Відомій архітектор, Який любити розробляті футурістічні проекти, придумали будинок, Який стан незаміннім, коли на землі буде мало місця. Будинок це циліндр діаметром два метри, в якому легко розміщуваліся всі необхідні житлові приміщення. Альо ми сподіваємося, що в такому ціліндрі жити нікому не довівши.
 
Така історія настільки популярні сегодня меблів. Меблеві трансформери завжди допоможуть вірішіті проблеми з нестача місця.